Doprava ZADARMO do SR nad 50 € a do ČR nad 80 €

Spôsob platby

/ PLATBA KARTOU ONLINE : 
-  po výbere tohto spôsobu úhrady budete automaticky presmerovaný priamo na stránku GoPay, kde môžete jednoducho a bezpečne vykonať platbu za tovar.

 

/ PLATBA PREVODOM
- na náš bankový účet vedený v Tatra banke č.2920754445/1100.
- po pripísaní úhrady na náš bankový účet Vám tovar odošleme na Vami uvedenú adresu. Po potvrdení Vašej objednávky počkajte prosím, kým mailom obdržíte faktúru za tovar na úhradu. Neposielajte prosím platbu pred potvrdením objednávky, počkajte s úhradou na faktúru, nájdete na nej všetky údaje potrebné pre platbu bankovým prevodom. Myslite prosím na to, že pokiaľ máte inú banku ako Tatra banku, môže trvať niekoľko dní, kým bude Vaša úhrada pripísaná na náš bankový účet.

 

/ PAY PAL 
- po výbere tohto spôsobu úhrady budete automaticky presmerovaný priamo na stránku Pay Pal, kde môžete veľmi jednoducho a bezpečne vykonať platbu za tovar.

 

/ OSOBNÝ ODBER
- pri osobnom odbere tovaru počkajte prosím na potvrdzujúci email so správou, že Vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie.
- po obdržaní informačného mailu si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť v štúdiu Vlnobranie - Zebralátky, Makovického 3, 831 03 Bratislava. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti alebo platobnou kartou.